TGI Money nabízí férové půjčky pro problémové klienty

Problémy se splácením půjčky mohou potkat každého člověka. Ztráta zaměstnání nebo neplánované zdravotní výdaje mohou zahýbat naším rodinným rozpočtem tak, že na splátky už prostě nezbyde. A přesto, že krizi nakonec ustojíte, odnášíte si nálepku, kterou vám jen tak někdo neodpáře: problémový klient.

Nevěšte hlavu! My v TGI Money a.s. své klienty neškatulkujeme. Úvěr u nás získá každý klient, který může splácet, a to bez ohledu na vroubky z minulosti nebo problémy s doložením příjmu.  Myslíme si totiž, že šanci na férovou půjčku s dobrými podmínkami má mít každý! Nenahlížíme do registrů dlužníků a nepožadujeme striktní doložení příjmů jako v bance. Důvěřujeme vám, proto nám stačí vaše čestné slovo. Jediné, čím za půjčku ručíte, je vlastněná nemovitost. Ta ale nemusí být nutně vaše, stačí souhlas třetí osoby, se kterou se dohodnete. I přesto, že se jedná o výhodný hypotéční úvěr, můžete peníze čerpat neúčelově. Jinými slovy, je jen na vás, na co je použijete. S touto půjčkou můžete rekonstruovat byt, zaplatit dětem studium nebo sloučit své úvěry do jedné, výhodnější půjčky. Lze ji také použít jako výhodnou alternativu k podnikatelskému úvěru.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, máte jistotu férových a výhodných podmínek. Hypopůjčka byla v roce 2013 vyhodnocena jako nejvýhodnější půjčka na poli nebankovních zajištěných úvěrů, a to v rámci nezávislého testu provedeného respektovaným sdružením UMBRELLA. Vítězství dosáhla zejména díky nízkým úrokovým sazbám a férovému jednání s důrazem na transparentnost. Ostatně na férovém přístupu si společnost TGI Money a.s. už léta zakládá svou pověst.

Hypopůjčka je jednoduchá a snadno dostupná nebankovní půjčka, která vychází z potřeb dnešních žadatelů o půjčku. Je dostupná bez prověřování a zkoumání bonity žadatele a bez zbytečného papírování. Proto ji lze získat opravdu rychle. Nemusíte nikam chodit, vše potřebné můžete vyřídit online.  Stačí vyplnit stručný online formulář na webových stránkách společnosti. O vše ostatní už se postarají pracovníci společnosti.